SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Sociálních sítí". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka obsahuje vlastní texty a zejména stručně komentované odkazy na pozoruhodné české a anglické zdroje v literatuře, v časopisech a na webu. Využijte možnosti nastavení RSS čtečky k automatickému sledování aktualizace obsahu weblogu.

My Photo
Name:
Location: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

4.7.09

Weblog věnovaný novinkám na webu

Weblog věnovaný novinkám na AKA MONITORu již několik let dobře slouží:
www.akamonitor.cz/e7news.htm.
V souvislostí s doplněním domovské stránky portálu o stručné aktuality, jsem se rozhodl doplnit rodinu odborných weblogů o weblog INFOSERVIS AKA, který bude uvádět stručně komentované odkazy na novinky na webu.
První zprávou v novém weblogu je informace o nové aplikaci Google Squared, která byla uvedena na web do zkušebního provozu před několika dny. Předností Google Squared je, že oproti vyhledávačům, které dnes běžně používáme a které nám nabízejí adresy zdrojů informací, nová aplikace nabízí přímo informace.  Služba je v ověřovacím provozu, takže se občas i pobavíte.
Adresa nového weblogu je www.akamonitor.cz/infoservis.htm