SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Sociálních sítí". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka obsahuje vlastní texty a zejména stručně komentované odkazy na pozoruhodné české a anglické zdroje v literatuře, v časopisech a na webu. Využijte možnosti nastavení RSS čtečky k automatickému sledování aktualizace obsahu weblogu.

My Photo
Name:
Location: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

10.6.09

FLOCK - webový prohlížeč s podporou sociálních sítí

Prohlížeč Flock je známý orientací na uživatele sociáloních sítí (komunitních serverů) je nyní k dispozici v nové verzi 2.5. Tato verze je založena na poslední verzi Firefoxu. Flock 2.5 přináší řadu nových funkcí.  Zdokonalení doznala podpora mikroblogovací služby Twitter. Příspěvky z Twitteru lze nyní prohledávat přes widget na výchozí stránce prohlížeče nazvané My World. Doplněna byla podpora pro službu Facebook Chat. Integrována byla nově spolupráce se serverem Bebo. Je možné instalovat nástrojový panel Google Toolbar. Přehled změn v angličtině je k dispozici formou videa na adrese:
http://www.flock.com/tour/new.php
User Guide je k dispozici na adrese:
http://www.flock.com/user-guide/2.5/
S prostředím prohlížeče Flock se můžete seznámit prezentaci, kterou jsem vystavil na adrese: http://www.akamonitor.cz/flock/
Stránka, na které lze stáhnout poslední verzi Flock 2.5 je www.flock.com.